Formatówka 1 piłowa FWR 500/1

formatówka 3 piłowa    

Formatówka jednopiłowa.

więcej informacji

       
       

Formatówka 3 piłowa FDR 3/300

formatówka 3 piłowa    

Formatówka trzy piłowa o średnicy piły 300 mm, służy do poprzecznego przecinania desek na wymagany wymiar. Zastosowanie trzech pił znacznie zwiększa wydajność maszyny gdyż przecinamy jednocześnie dwa elementy. Regulacja długości odbywa się w sposób mechaniczny przy pomocy korby. Urządzenie jest wykonane bardzo solidnie co zapewnia mu dużą stabilność oraz precyzyjność.

więcej informacji

       
     

Formatówka 2 piłowa FDR 2/350

formatówka 2 piłowa    

Formatówka dwu piłowa o średnicy piły 350 mm służy do przeciniani desek na wymagany wymiar. Regulacja długości odbywa się w sposób mechaniczny przy pomocy korby. Minimalna długość deski po sformatowaniu ? 600 mm; maksymalna długość deski po sformatowaniu ? 1600 mm, maksymalna szerokość deski ? 200 mm, maksymalna grubość deski ? 60 mm. Urządzenie jest wykonane bardzo solidnie co zapewnia mu dużą stabilność oraz precyzyjność.

więcej informacji

     

 Formatówka 2-piłowa (rozsuwana) FWR 500

formatówka do brusa    

Maszyna wchodzi w skład Linii Technologicznej do przerobu drewna o długości od 800 mm do 1200 mm. Umieszczenie maszyny przed wielopiłą wpływa na znaczne ograniczenie czasu obróbki materiału. Rozstaw pomiędzy piłami jest regulowany za pomocą mechanizmu ręcznego.

więcej informacji

       
     

 Formatówka 3-piłowa (rozsuwana) FWR 500

formatówka 3 piłowa do desek    

Maszyna wchodzi w skład Linii Technologicznej do przerobu drewna o długości od 800 mm do 2400 mm. Umieszczenie maszyny przed wielopiłą wpływa na znaczne ograniczenie czasu obróbki materiału. Rozstaw pomiędzy piłami jest regulowany za pomocą mechanizmu ręcznego.

 

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.