Linia przetarcia długości od 1,2m - 6 m i średnicy kłody do 350 mm firmy WALTER to rozwiązanie dla producentów zajmujących się przetarciem drewna okrągłego średniowymiarowego na elementy palet. Nowoczesna linia produkcyjna to inwestycja pozwalająca na zautomatyzowanie procesu produkcji i obniżeniu jej kosztów. Oparta została na tarczowej technologii przetarcia. Nasze rozwiązania minimalizują ilość personelu obsługującego pracę linii tarczowej.

Składa się zautomatyzowanych maszyn sterowanych numerycznie:

1. Podajnik - system oparty na dwóch transporterach łańcuchowych  do podawania i odbioru kłody. Na pierwszym z nich kłoda jest ustawiana, a następnie przesuwana w obręb pracy pił.

2. Trak tarczowy dwuwałowy służący do wzdłużnego przecierania kłód zespołem pił tarczowych z wykorzystaniem dwóch wrzecion roboczych. W jednym przejściu kłoda rozcinana jest 8 piłami dzięki temu uzyskiwane są pryzmy, deski boczne oraz opoły.

3. Podajnik łańcuchowy - odbiera rozciętą kłodę i podaje uzyskane elementy dalej

 

Linia produkcyjna do przerobu drewna o długości 1,2 m ? 6 mSchemat linia produkcyjna 6m

Linia produkcyjna do przerobu drewna o długości 1,2 m ? 6 m

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.