WALTER - firma o profilu produkcyjnym ukierunkowanym na obróbkę drewna, założona przez Władysława Chrobaka w 1992 roku w miejscowości Pustyny zlokalizowanej w południowo - wschodniej Polsce. Od powstania w firmie prowadzono prace konstrucyjne, a następnie pilotażowe, związane z wykonaniem maszyn i urządzeń dla własnych potrzeb.

Duże zainteresowanie rynku związane z tego typu działalnością spowodowało zmianę głównego profilu na produkcję maszyn i urządzeń do obróbki drewna. Przemyślane i udane konstrukcje oraz profesjonalne wykonanie stały się podstawą rozwoju firmy. Wzrost zamówień krajowych i zagranicznych, konieczność spełnienia specyficznych wymagań Klientów przy jednoczesnemu spełnieniu najostrzejszych norm technologicznych wymusza konieczność stałego doskonalenia kadry jak również rozbudowy bazy firmy.

 

fot. zakład produkcyjny WALTER - Pustyny (woj. Podkarpackie)

W chwili obecnej nasza firma jest jednym z największych przedsiębiorstw w Polsce produku-jących maszyny do obróbki drewna. Dynamiczny rozwój firmy oraz ciągła modernizacja technologii wytwarzania, pozwoliła nam na poszerzenie obszaru działalności, dzięki czemu od 2007 roku jesteśmy również producentem pił tarczowych, gatrowych oraz rur wentylacyjnych spiro.

Wszystkie produkowane maszyny zostały zaprojektowane przez własny dział projektowy w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki.

Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa produktu CE. Nasze maszyny są poszukiwanymi wyrobami tak w Polsce jak i na rynkach wielu krajów Europy. Kraje, do których eksportujemy to Rosja, Białoruś, Ukraina, Słowacja, Czechy, Węgry, Litwa, Niemcy, Chorwacja i Francja.

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.