oflisiarka OP-500 KBA  

Oflisiarka OP-500 KBA

 

Nowoczesna konstrukcja KBA. Maszyna zwana oflisiarką służy do wyrzynania desek z oflisów (opołów) po obróbce na traku tarczowym. Oflisiarka OP-500 wyrzyna deski przy pomocy pił tarczowych ułożonych poziomo. Długość ciętego oflisa od 1200 do 2800 mm, maksymalna szerokość materiału na wejściu to 350 mm.

więcej informacji

     
 

pilarka tarczowa wdpp410

  

Oflisiarka WDPP 410

 

 

Oflisiarka WDPP 410 służy do wycinania desek z oflisów. Oflisy w pierwszym module maszyny są obrzynane przez pionowo ułożone piły tarczowe a następnie w drugim module maszyny wyrzynane są z nich deski. Długość ciętego oflisa od 1100 do 1800 mm, maksymalna szerokość materiału na wejściu to 500 mm.

więcej informacji

    

Oflisiarka WDPP 410 KBA

 

 

Obrabiarka zwana wielotarczówką do oflisów służy do obróbki obrzynek drewnianych o przekroju półokrągłym na pryzmy o wymaganej grubości. Zbudowana jest z jednolitej blaszanej konstrukcji zapewniającej stabilność i dokładność. Do korpusu bezpośrednio zamocowane są silniki oraz ramiona dociskowe.

więcej informacji

 

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.