Pilarka tarczowa FD 1/350

pilarka tarczow fFD-1350

 

Obrabiarka do drewna zwana pilarką służy do poprzecznego przerzynania uprzednio sformatowanych desek na nastawiony wymiar. Jest to uniwersalna maszyny która świetnie sprawdza się zarówno w dużych jak i małych zakładach obróbki drewna jak również w gospodarstwach domowych.

 

więcej informacji

     
    Pilarka tarczowa FJ 1/350

Pilarka tarczowa FJ-1/350

 

Pilarka tarczowa z przesuwną głowicą do poprzecznego przecinania tarcicy. Maszyna znajduje zastosowanie w mniejszych zakładach stolarskich. Średnica piły tarczowej wynosi 350 mm, maksymalna wysokość ciętego materiału to 90 mm.

więcej informacji

     
    Pilarka tarczowa PTD 1/400

cyrkularka

 

Pilarka tarczowa PTD-1/400 jest obrabiarką uniwersalną służy do wzdłużnego i poprzecznego przerzynania desek, fryzów i obrzynek oraz cięcia skosów pod dowolnym wymaganym kątem. Maszyny tego typu mają zastosowanie w dużych zakładach przemysłowych, małych zakładach rzemieślniczych zajmujących się obróbką drewna, jak również w gospodarstwach domowych do cięcia drewna opałowego.

 więcej informacji

Obrabiarka do drewna zwana pilarką służy do poprzecznego przerzynania uprzednio sformatowanych desek na nastawiony wymiar.

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.