Wielopiła WD 250/350 KBA

    Wielopiła dwuwrzecionowa Typu WD 250-350 KBA służy do wycinania desek i listew z pryzm. Grubość deski i listwy uzależniona jest od tulei dystansowych między piłami, przy czym piły na obu wrzecionach pracują w tej samej płaszczyźnie pionowej, co daje możliwość zastosowania pił o mniejszej średnicy i grubości, zaletą tego typu rozwiązania jest mniejszy rzaz (zmniejszenie strat materiału oraz poboru energii). Wielopiły tego typu mają zastosowanie w dużych zakładach przemysłowych jak również w małych zakładach rzemieślniczych zajmujących się obróbką drewna.

       
     

Wielopiła WD 425

   

Wielopiła jedno wałowa typu WD 425 to bardzo wydajna maszyna o solidnej konstrukcji opartej o profile wykonane z najwyższej jakości stali. Wielopiła dłuż do wzdłużnego przecinania pryzmy na wymiar który ustalany jest dzięki tulejom dystansowym. Bardzo solidna konstrukcja maszyny zapewnia jej długą żywotność oraz bardzo małą awaryjność. Szczegółowy ops urządzenia znajduje się w tabelce.

 

 

więcej informacji

       
       
Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

Wielopiła jedno-wałowa typu WD 400 to bardzo wydajna maszyna o solidnej konstrukcji opartej o profile wykonane z wysokiej jakości stali. Wilopiła służy do wzdłużnego przecinania pryzmy, bardzo solidna konstrukcja maszyny zapewnia jej długą żywotność i bardzo małą awaryjność. Szczegółowy opis urządzenia znajduje się w tabelce..

Maszyny do obróbki drewna, maszyny do drewna, piły tarczowe, piły trakowe, piły taśmowe, rury spiro Copyright © 2015 Walter24.pl

Uwaga! Niniejsza oferta handlowa nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.